Ремонт ходової

Їздити нашими дорогами є нелегке випробування для Вашого автомобіля. Ходова частина будь-якого транспортного засобу є конструктивною складовою автомобіля, яка найбільше піддається зносу, адже саме ходова частина приймає на себе змінні навантаження, які можуть досягати значних величин.

Від загального стану ходової частини безпосередньо залежить маневреність автомобіля на дорогах, його стійкість та контроль над керуванням, що, у свою чергу, забезпечує безпеку руху та Вашого здоров’я. Тому ходову частину автомобіля необхідно не рідше, ніж раз на 10-15 тисяч км піддавати ретельній діагностиці.

Для збільшення терміну експлуатації, надійності роботи ходової, а також для гарантії безпеки її використання рекомендується своєчасно проводити ремонтні роботи із заміни деталей, що зносилися, і вузлів ходової частини автомобіля.

Фахівці нашого СТО на найвищому рівні та в найкоротші терміни проведуть ремонт та діагностику будь-якої складності ходової частини Вашого автомобіля.

Постійна наявність ряду запчастин на складі нашого СТО та готовність наших спеціалістів замовити доставку потрібної запчастини у будь-який зручний момент, гарантує Вам термінове виявлення та ремонт ходової частини Вашого автомобіля.