Ремонт кермових рейок

Кермова рейка — це механізм, який перерозподіляє імпульси від кермової колонки до колес автомобіля. Кермова рейка безпосередньо відповідає за реакцію коліс на той чи інший рух водія транспортного засобу. Існує велика кількість причин, у зв’язку з якими кермові рейки потребують ремонту.

Найпоширенішими причинами є: може протікати кермова рійка, корозія штока, можуть протікати сальники, туге управління та сторонні стуки з віддачею в кермо і люфт кермової рейки.

Про те, що рейку необхідно здавати в ремонт, можуть свідчити масло, що з’явилося під автомобілем, некоректне рульове управління та інші неприродні явища. Кожна поломка спричиняє ремонтні роботи різного ступеня складності. Наприклад, ремонт кермових рейок може проявлятися просто в заміні сальників і шліфуванні валу або вимагати повного розбору конструкції з наступними замінами деталей кермової рейки, що зношуються.

Щоб уникнути капітального та дорогого ремонту, необхідно систематично проводити діагностику кермової рейки. Така діагностика вказує на працездатність кермової рейки, її відповідність заданим параметрам виробника, коректну роботу запчастин, а також ступінь їх зносу. Отже, в результаті проведеної діагностики, можна визначити, чи потрібний подальший ремонт кермових рейок. У більшості випадків своєчасно проведені діагностичні роботи запобігають суттєвим витратам на ремонт.

Досвід майстрів нашого СТО дозволяє впевнено та оперативно виявляти найменші несправності та поломки, визначати ступінь зносу деталей та усувати проблеми такого роду. У процесі ремонтних робіт фахівці СТО32 не лише виправляють недоліки, а й виконують чищення деталей від наявних забруднень, видаляють корозії, перевіряють вал, замінюють ущільнювачі та ненадійні деталі. Для ремонту використовуються тільки високоякісні та оригінальні запчастини.

Таким чином, у СТО32 ремонт рульових рейок є цілим комплексом послуг, в результаті якого здійснюється високоякісне виправлення всіх несправностей.

Професіонали СТО 32 виконують наступні роботи:

  • Ремонт кермової рейки;
  • Заміна кермової рейки;
  • Заміна крестовини кермового валу;
  • Заміна рідини ГУР;
  • Заміна насоса гідропідсилювача керма (ГУР).