Ремонт ГБЦ

Ремонт головки блока циліндрів (або ГБЦ) потребує різних методів обробки залежно від складності поломки. При легких дефектах, які пов’язані з роботою розподільчого валу або при вигоранні сідел клапанів є можливість обійтися лише слюсарними роботами. Але що робити, якщо за порушення режимів температур ГБЦ з’явилася тріщина і гази потрапляють в охолоджувальну систему (надуваються патрубки)? Або якщо рідина, що охолоджує, потрапляє в камеру згоряння або випускний колектор?

Для високоякісного ремонту ГБЦ, наші фахівці проводять діагностику після кожного важливого етапу. Професіонали СТО 32 на візуальному огляді виявлять видимі оку дефекти, такі як порушення різьблення свічки, видимі тріщини або раковини від корозії, зламані шпильки або зношені сідла клапанів. Також у спектр послуг з обслуговування ГБЦ входить перевірка геометрії поверхонь, що сполучаються.

Наші фахівці СТО 32 можуть провести ретельний ремонт пробитого піддону двигуна, замінити напрямні клапанів, а також відновити корпус КПП, деталей підвіски, трнасмісії і т.п.

В такому випадку вже не обійтися без допомоги фахівців. Фахівці нашого СТО якісно та професійно відремонтують ГБЦ.

При кожному зверненні Ви маєте можливість поспілкуватися безпосередньо з майстром, який ремонтуватиме Ваш автомобіль.